Služby

Firma Chemická obchodní společnost s.r.o. nabízí nespočet služeb v oblasti úpravy vody. Využíváme k úpravě vody jenom nejnovější moderní technologie a chemické postupy.

sluzby.jpg

Náš sortiment

Chemická obchodní společnost s r.o. působí na českém a slovenském trhu od roku 1996. Od počátku bylo naší strategií se zaměřit na produkty nebo technologie, které splňují následující podmínky:

Firma má v současnosti 20 zaměstnanců; 10 techniků, 5 lidí v obchodním oddělení a 5 v ekonomickém a správním úseku. 5 zaměstnanců má vysokoškolské vzdělání, z toho 4 jsou absolventy VŠCHT. Zbytek pracovníků mají střední vzdělání technického směru. Dohromady tvoříme progresivní a vzájemně se doplňující tým schopný úspěšně vyřešit širokou škálu problematiky u našich zákazníků. Na počátku tohoto roku jsme otevřeli nové firemní centrum s laboratoří a dostatečnými skladovými prostory. To spolu s propracovaným logistickým systémem umožňuje nejen určit a instalovat optimální technologii, ale současně i velmi pružně vykrývat potřeby zákazníků.

 

Naše produkty a technologie

logo-ge.jpg

GE Infrastructure – Water & Process Technologies je na světovém trhu na pozici 1-2 z hlediska obratu a zabývá se mimo jiné i následujícími technologiemi

Naše firma získala významné postavení na trhu, v některých oblastech dokonce dominantní pozici – mlékárny, pivovary, sladovny, zpracování masa, mrazírny. Naši zákazníci jsou ze všech oborů průmyslu, to je potravinářství, automobilní průmysl, stavebnictví, elektrotechnický průmysl, výroba a zpracování plastů, farmaceutický průmysl, chemický průmysl, zpracování ocele, i komunální sféry - klimatizace obchodních domů, zimní stadióny, nemocnice. Samozřejmou součástí našich dodávek je pravidelný technický servis přímo v provozu minimálně 1 x za měsíc.

http://www.gewater.com

 

schaller.jpg 

Od roku 2007 dovážíme a provádíme servis výrobků německé firmy Schaller GmbH, která vyrábí již více než 30 let zařízení pro chemickou úpravu vody. Díky intenzivní modernizaci jsou zařízení firmy WTI neustále na špičce v této oblasti. WTI vyrábí mimo jiné zařízení na kompletní úpravu vod, iontové výměníky a jednotky reversní osmózy. Již 5 let WTI produkuje novou technologii v iontové výměně, Multistep-operation, která má excelentní výsledky.

http://www.schaller-wti.de

 

aqwise.jpg 

AqWise je vedoucí světovou firmou ve vývoji a aplikaci pokrokových metod na čištění odpadních vod v průmyslu i komunální sféře. Aqwise je vlastníkem patentu na technologii AGAR® (Attached Growth Airlift Reactor), která dokáže výrazně zvýšit kapacitu i účinnost stávajících BČOV nebo výrazně snížit náklady na výstavbu nové čistírny. Hlavní sídlo firmy je v Izraeli, další provoz má v Latinské Americe, AqWise má regionální obchodní sídla pro Evropu, Severní Ameriku, Střední Východ a Asii. V České republice je autorizovaným distributorem naše firma Chemická obchodní společnost s r.o.

http://www.aqwise.com

 

logojrs.jpg

Firma J. Rettenmaier & Söhne GmbH + CO se zabývá výrobou a zpracováním dřevitých vláken pro širokou škálu použití a je světovou jedničkou v daném oboru. Naše firma dodává pomocné filtrační látky od pouze mechanicky upravené dřevité hmoty až po extra čistou celulózu. Moderní produkty jsou velmi vhodné pro kvalitní filtrace široké škály médií při výrobě například jedlých olejů, piva, vína, džusů, v chemickém průmyslu, při výrobě škrobu, minerálních maziv a olejů a při zpracování odpadních vod. Produkty jsou moderním nástupcem klasických materiálů na bázi křemeliny a perlitu a mají oproti nim mnoho předností.

http://www.jrs.de

 

logo-jenaqua.jpg

V roce 2006 jsme započali též distribuci produktů od německé firmy JENAQUA GmbH. Produkty této firmy jsou určeny pro chemickou úpravu a stabilizaci malých a středních topných systémů zejména v rodinných domech a kancelářských budovách. Široká škála přípravků umožňuje úspěšně kontrolovat veškeré rizikové faktory v těchto systémech jako jsou koroze, usazování nerozpustných látek a biologické oživení. Formulace přípravků je přizpůsobena cílovému použití tak, aby aplikace přípravků byla jednoduchá, účinná a bezpečná.

http://www.jenaqua.de

 

Vlastní výroba

logo-chos1.jpg

Naše firma vyvinula vlastní automatické zařízení pro regulaci otevřených i uzavřených chladicích okruhů, který je prodáván pod obchodním názvem FERRI. V současnosti dodáváme již 4. generaci tohoto zařízení. Od počátku jsme dodali více než 150 systémů, první v roce 1997, který je po výměně spotřebních částí (sonda, membrána čerpadla) stále plně funkční. Předností FERRI je výroba každé sestavy přímo na míru konkrétního provozu za použití modulů. FERRI je možno kontrolovat a nastavovat za pomoci mobilního telefonu. Více informací o FERRI naleznete v sekci automatizace.

V našich systémech FERRI používáme řídící jednotky od firmy MICROPEL Praha.

logo-micropel.jpg

Kontaktujte nás