Úprava vody

Naše společnost se zabývá hlavně úpravou vody pro průmysl. Chemická úprava je v některých odvětvích důležitá, jsou mezi nimi úprava vody pro parní kotle, úprava vody pro chladící okruhy, pro hotely, obchodní centra a úprava vody pro teplovodní kotelny.

uprava-vody.jpg

Mezi hlavní činnosti CHOS Třeboň patří úprava a čištění vody. Voda sloužící nejen k pití, tedy pitná voda, ale také užitková voda či voda pro průmysl, musí mít vždy požadovanou úroveň kvality a složení. Ve většině případů toho není bez úpravy vody dosaženo. Především co se vody pro průmysl týče, těžko byste hledali odvětví, kde není třeba vodu nějak upravovat. 

Jsme odborníky ve svém oboru

Proto přicházíme my. Navrhujeme individuální řešení na míru, kdy pomocí technologických zařízení a chemických přípravků je docílena úprava a čištění vod tak, aby výsledná podoba vody plnila stanovené požadavky kvality a složení. Kvalitní piná voda a skvělá úroveň vody užitkové je pro nás prioritou.

S čím vším se na nás obrátit?

Způsoby úpravy vody v našem podání zahrnují služby jako je změkčení vody, její filtrace, odželezněníreverzní osmóza či automatizace. Dokážeme z vody odstranit nežádoucí minerály, abychom zabránili tvorbě usazenin a korozi. Stejně tak se snažíme eliminovat růst biologie ve vodě. Úprava vody pro průmysové účely je pro nás stejně důležitá jako kvalita a složení vody pitné.

Poskytujeme komplexní služby, které zahrnují samotný návrh řešení přesně šitý pro Vaše potřeby. Odborná profesionální montáž zařízení a dodávka potřebných chemických přípravků je u nás samozřejmostí. V rámci naší spolupráce následuje pravidelný servis s analýzou vody a vyhodnocováním účinnosti instalovaného programu. 

Kde své služby nejčastěji uplatníme

Naše služby úpravy vody jsou využívány především v energetice, průmyslových chladicích okruzích, parních kotlích, horkovodech, centrálním vytápění či klimatizacích. Pro automatizaci navíc využíváme vlastní zařízení, systém FERRI, který neustále vyvíjíme a vylepšujeme. 

Výhodou využití našich služeb je rychlá návratnost vložených investic do technologie úpravy vody a dlouhá životnost ošetřovaného zařízení. Očekávat můžete úspory elektrické energie, plynu a vody a tedy i vynakládaných finančních prostředků na provoz. Kontaktujte nás a domluvte si schůzku, na které probereme možná řešení a další vhodné kroky.

 

CHOS Třeboň - záruka úspěchu každé úpravny vody.

 

uprava-vody-chladici-okruhy.jpg      uprava-vody-parni-kotle.jpg      uprava-vody-pro-hotely.jpg 
uprava-vody-teplovodni-kotelny.jpg    


Kontaktujte nás